چهل و یکمین دهه فجر پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تبریک و تهنیت باد.

چهل و یکمین دهه فجر پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تبریک و تهنیت باد.

در آستانه دهه مبارکه فجر و چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، ملت رشید ایران بار دیگر با شرکت فعال در راهپیمایی شکوهمند یوم الله 22 بهمن فریاد پیروزی اسلام و اقتدار نظام اسلامی و استمرار خط مقاومت، قافله شهیدان انقلاب اسلامی را سر داده و زمینه را برای انتخاباتی سرنوشت ساز فراهم خواهد ساخت.

بسم الله الرحمن الرحیم

(والفجر و لیال عشر)

ایام الله دهه فجر یادآور نجات مردم ایران از استبداد و استعمار و هدایت بسوی حاکمیت دین خدا در پرتو الطاف الهی به ویژه یوم الله 22 بهمن روز تحقق پیروزی حق علیه باطل بر ملت بزرگ و عزت مند ایران اسلامی و همه ی ملت های آزاده جهان مبارک باد.

حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) با اعتماد به صدق وعده الهی که فرمود: و لَیَنصُرَنَّ الله من یَنصُره (سوره حج آیه 40) پوشالی دانستن حکومت های استبدادی و استعماری به اراده مردم و نیروی پرتوان مردمی ایمان داشت، ملت هم با جان و دل در صحنه مبارزه با طاغوت زمان و حکومت ننگین پهلوی حاضر شدند و این انقلاب سرانجام با امدادهای الهی و جان فشانی مردم به پیروزی رسید.

اکنون انقلاب اسلامی ایران با گام های استوار مردم و رهبری داعیانه امامین انقلاب پس از گذشت 41 سال از تولد شکوهمندش به ثبات و اقتدار خود رسیده و با تعمیق هویت اسلامی، خودباوری، امید آفرینی، بصیرت افزایی، دشمن شناسی و اهتمام به تربیت دینی و انقلابی و برنامه ریزی و عزم راسخ جهت اجرای توصیه های هفت گانه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برای نسل جوان و نوجوان و همچنین مبارزه با جریان های غرب زده و مفاسد ابتذال اخلاقی بستر طلوع خورشید عظمای ولایت و مصلح موعود جهانی را فراهم خواهد ساخت.

میراث بزرگ مکتب امام (رضوان الله تعالی علیه) برای اُمّت، اثبات اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله) و نفی اسلام آمریکایی یعنی اسلام سکولارها و متحجّرین است که حفظ آن انقلاب ما را بیمه نموده و ماهیت و اعتبار استکبار جهانی و دستگاه آن را به خطر انداخته است. به گونه ای که دولت تروریستی آمریکا سراسیمه به ترور وقیهانه ی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان اقدام نمود، اما غافل از اینکه شهادت شهدای گرانقدر جبهه مقاومت، گام مهمی در تسریع تحولات و بیداری و همگرایی هرچه بیشتر ملّت ایران و دیگر ملّت ها شد. تحولی که می تواند پیروزی و دستاورد تاریخی و اساسی برای ملت ها و شکست و ضربه ای بنیادین برای نظام سلطه و خروج همیشگی آمریکا از منطقه را رقم زند.

اکنون در آستانه دهه مبارکه فجر و چهلمین روز شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی، ملت رشید ایران بار دیگر با شرکت فعال در راهپیمایی شکوهمند یوم الله 22 بهمن فریاد پیروزی اسلام و اقتدار نظام اسلامی و استمرار خط مقاومت، قافله شهیدان انقلاب اسلامی را سر داده و زمینه را برای انتخاباتی سرنوشت ساز فراهم خواهد ساخت.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه

نوشتن دیدگاه

پست الکترونیکی شما منتشر نمی شود . فیلد ضروری *

*