نکات مهم امتحـانـات غیر حضوری خرداد ماه 1400

نکات مهم امتحـانـات غیر حضوری خرداد ماه 1400

امتحانات اصلی نیمسال دوم مدرسه علمیه معصومیه طبق برنامه اعلام شده، به صورت غیرحضوری، در سامانه آموزش الکترونیکی مدرسه برگزار می‌گردد.

امتحانات اصلی نیمسال دوم مدرسه علمیه معصومیه طبق برنامه اعلام شده، به صورت غیرحضوری، در سامانه آموزش مدرسه به آدرس https://lms.masoumieh.ir برگزار می‌گردد.

نکات مهم آزمون مجازی :

1. جهت ورود به جلسه امتحان، طبق برنامه امتحانات، در سامانه آموزش، وارد کلاس خود شده و با کلیک روی گزینه آزمون، سؤالات را مشاهده و پاسخ دهید.

2. امتحانات راس ساعت اعلام شده در برنامه شروع می شود و زمان آن 75 دقیقه از ساعت اعلام شده در برنامه می‌باشد. (لذا کسانی که با تأخیر وارد شوند، به همان مقدار، زمان امتحان را از دست خواهند داد.)

3. سؤالات امتحانی شامل 14 سوال تستی و چهار سوال تشریحی است.

4. هر سوال تستی یک نمره و هر سوال تشریحی 2 نمره دارد ( یکی از سوالات تشریحی اختیاری است).

5. استفاده از کتاب، جزوه، یادداشت، کمک گرفتن از دیگران و… در حین امتحان، مثل امتحانات حضوری، مجاز نیست و در صورت استفاده، نمره کسب شده، شرعا اعتباری ندارد.

6. بعد از پایان امتحان حتماً روی دکمه پایان آزمون کلیک شود.

تـذکـرات:
1. عزیزان قبل از ساعت اعلام شده، تمام مقدمات ورود به امتحان را که در ذیل به آنها اشاره شده، آماده نمایند.

* آماده بودن یک سیستم (رایانه، لپ‌تاپ و یا گوشی)

* فراهم نمودن یک بسته اینترنت همراه یا (ADSL )

2. ملاک امتحانات آنلاین، انجام آن در سامانه آموزش الکترونیکی مدرسه می‌باشد، بنابراین طلاب عزیز باید توجه نمایند هر گونه اختلال در اینترنت باعث از دست رفتن امتحان خواهد شد؛ لذا بسته اینترنت خود را قبل از آزمون تست و از آن اطمینان کامل داشته باشید.

3. مسئولیت هر گونه نقص در مقدمات امتحان (سیستم و اینترنت) بر عهده طلبه می‌باشد و مدرسه از پذیرفتن هر عذری در این زمینه معذور است.

4. در صورتی که به هر دلیل اتصال به اینترنت شما با مشکل روبرو شد می‌توانید، فقط یک بار دیگر در بازه زمانی آن امتحان، وارد سامانه شوید و سوالات را پاسخ دهید. (البته توجه نمایید ورود مجدد حتما باید در بازه زمانی امتحان انجام شود چون پس از اتمام بازه زمانی امکان ورود به آزمون را نخواهید داشت)

5. لطفا جهت آگاهی از توضیحات ضروری، اطلاعیه ها را در سایت اطلاع رسانی مدرسه پیگیر باشید.

6. جهت آشنایی طلاب با افزونه آزمون در سامانه آموزش الکترونیکی مدرسه؛ LMS، امتحان آزمایشی در روز چهارشنبه پنجم خرداد ماه رأس ساعت 11 صبح برگزار می گردد (این امتحان در صفحه اول (اصلی) سامانه قرار خواهد گرفت و تصحیح و نمره ندارد و فقط تمرینی است برای تسلط و آمادگی طلاب گرامی برای کار با افزونه آزمون)

شماره تلفن پاسخ به سوالات در ایام امتحانات:
آقای میرزایی پور: 2916631-0253
آقای غلامین: 3-02532932081داخلی 220

جهت دریافت راهنمای آزمون آنلاین اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت برنامه امتحانی اینجاکلیک کنید.

نوشتن دیدگاه

پست الکترونیکی شما منتشر نمی شود . فیلد ضروری *

*