همایش استانی اقتدار و امنیت در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد.

همایش استانی اقتدار و امنیت در مدرسه علمیه معصومیه قم برگزار شد.

سردار حاجی زاده: امید به حل مشکلات کشور با کمک دشمن معادل خودکشی است و اینکه تصور کنیم دشمنان مشکلات را رفع می‌کنند، اشتباه است.

به مناسبت هفته بسیج همایش استانی  امنیت و اقتدار روز پنجشنبه 6 آذر ماه در مسجد مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد.

این مراسم با حضور سردار حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران، خانواده معظم شهدا، طلاب و روحانیون و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

سردار امیرعلی حاجی‌زاده در این مراسم با اشاره به افزایش رجزخوانی‌های آمریکا و طرح بحث حمله نظامی و اعزام هواپیما به خلیج فارس از سوی جان بولتون از اوایل امسال اظهار کرد: به دنبال همین مسائل و افزایش فشارهای اقتصادی در کنار سایه جنگ، موجب شد برخی از مسئولان به موضوع مذاکره تاکید کنند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص ضربه‌های اقتصادی دشمن و عدم تلاش مسئولین در این زمینه،‌ تصریح کرد: به همین خاطر رهبری تصمیمات قاطعی را در خصوص اینکه مقاومت، سیاست اساسی نظام است ابلاغ کردند و امروز به جایی رسیدیم که دشمن گوشه‌گیر شده است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران، بحث جنگ نظامی آمریکا علیه ایران را اقدام و بحثی پوچ و بی‌ارزش عنوان کرد و افزود: دشمنی دشمنان نظام اسلامی تمامی ندارد و همین که در مقابل ساقط شدن پهپاد آمریکایی در کشورمان، آمریکا اقدامی انجام نداد، مشخص شد طرح بحث جنگ پوچ و بی اساس بوده‌ است.
آگاهی ملت ایران فتنه اخیر را بی‌اثر کرد
وی با بیان اینکه بصیرت، ولایتمداری و آگاهی ملت ایران فتنه اخیر را بی اثر کرد،‌ گفت: انقلاب اسلامی در ۴۰ سال اخیر به دشمنی‌های استکبار با محوریت آمریکا عادت کرده است و اینکه آمریکا این سال‌ها مکرراً عنوان می‌کند تمام گزینه‌ها روی میز است نشان می‌دهد که آن‌ها از تمام ظرفیت‌ها و امکانات خود برای دشمنی و ضربه به ایران استفاده می‌کنند.

سردار حاجی‌زاده با تاکید بر تغییر شکل و نحوه دشمنی‌ امریکا تصریح کرد: شکل جنگ آمریکا علیه نظام اسلامی به سمت جنگ نرم رفته و در این بین دشمن شناسی و تشخیص به موقع از اهمیت ویژه تری برخودار است.
در حوزه دفاعی به اوج فناوری رسیده‌ایم
وی استفاده دشمن از همه ترفندهای خود در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی برای ضربه به کشورمان را مورد توجه قرار داد و با تاکید بر اینکه ضرباتی که به کشور وارد شده به دلیل برخی ضعف‌های داخلی بوده و ارتباطی با دشمن نداشته است، اظهار کرد: امروز در منطقه جزء کشورهای اول قرار داریم و در حوزه دفاعی به اوج فناوری رسیدیم و اگر امروز دور تا دور کشورمان حصار کشیده شود تولیدات کشورمان قطع نمی‌شود چون همه مواد اولیه در داخل کشور تولید می‌شود.
نفوذ تاکتیک دشمن برای ضربه زدن به کشور است
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران آمریکا را مانند گرگ گرسنه‌ای دانست که در کمین طعمه‌ای دور ایران خیمه زده است و گفت: ستون پنجم و نفوذی‌های داخلی از تاکتیک‌های دشمن برای ضربه زدن به ایران است.
هرجا به دشمن اعتماد کردیم دچار مشکل شدیم
وی با تاکید بر اینکه فناوری‌های حوزه نظامی هزاران بار پیچیده‌تر از حوزه غیرنظامی است و در این بخش پیشرفت‌های زیادی به دست آمده است، گفت: این پیشرفت‌ها به خاطر این است که پاسداران و نیروهای متخصص و وزارت دفاع نسبت به توانمندی‌های داخلی باور داشتند درحالی که در بخش‌هایی که به دشمن اعتماد کردیم دچار مشکل شدیم.

سردار حاجی‌زاده توجه به سخنان رهبری در مسیر رشد و پیشرفت در سپاه را مورد تاکید قرار داد و افزود: در سال ۸۸ طی دیدار با رهبری، ایشان به مساله افزایش دقت موشکی تاکید داشتند و با اولویت‌ قرار دادن این مساله توانستیم به مرحله‌ای برسیم که در هدف قراردادن داعش به خوبی نمایان شد.
برخی تصور می‌کند با اعتماد به دشمن مشکلات کشور حل می‌شود
فرمانده نیروی هوافضای سپاه مشکلات کشور را در نتیجه عدم توجه به منویات مقام معظم رهبری دانست و با تاکید بر اینکه رهبری در بخش‌های مختلف نسخه صادر کردند گفت: متاسفانه منویات رهبری با بی‌توجهی برخی مسئولین داخلی همراه شد و برخی تصور کردند با اعتماد به دشمن مشکلات کشور رفع می‌شود.
اسلحه تحریم خالی از فشنگ شده است
سردار حاجی‌زاده با تاکید بر اینکه امروز اسلحه تحریم خالی از فشنگ است، تصریح کرد: امروز دشمن به آخر خط رسیده و نوبت ضد حمله اقتصادی ما است.

وی با بیان  اینکه تجربه ۶ سال اعتماد به آمریکا به ما نشان داد رفع مشکلات اقتصادی با اعتماد به آمریکا سرابی بیش نیست، امید به حل مشکلات کشور با کمک دشمن را معادل خودکشی عنوان کرد و افزود: اینکه تصور کنیم دشمنان مشکلات ما را رفع خواهند کرد تصوری اشتباه است و راهکار امروز ضد حمله به دشمن است و باید به داخل نگاه و به جوانان اعتماد کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با اشاره به تهدید رئیس پلیس امارات و مقامات سعودی درباره حمله به آسمان کشور ما،‌ بیان کرد: خویشتن داری و نجابت مسئولین در سال‌های گذشته موجب شد برخی از کشورها به محاسبه غلط بیفتند ولی در مقابل، قدرت نظامی ایران را مشاهده کردند.
«سایه جنگ» به زباله‌دان رفته است
<وی با بیان اینکه پس از سرنگونی پهپاد آمریکایی انگشت ایران روی ماشه بود اظهار کرد: این موضوع سبب شد از ایران اسلامی بابت عدم هدف قرار دادن هواپیمای با سرنشین آمریکایی تشکر کنند و باید دانست که امروز با این اقتدار نظامی کشور سایه جنگ و گزینه‌های نظامی به زباله‌دانی رفته است.

سردار حاجی‌زاده با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به نیت شوم آمریکا که براندازی نظام اسلامی است پی برده است اظهار کرد: به همین خاطر است که آمریکا در راستای ناامن سازی کشورمان فعالیت می‌کند.

وی با اذعان به اینکه دشمن به خوبی می‌داند براندازی با امنیت محقق نمی‌شود افزود: دشمن در همین راستا تلاش دارد تهران را تبدیل به دمشق کند ولی ملت بصیر ایران به خوبی وارد صحنه شدند و با وجود اعتراض به دولت به خاطر مشکلات کشور حضور پرشوری در راهپیمایی داشتند.

دشمن برای ورود افراد ناکارآمد به مجلس تلاش می‌کند
سردار حاجی‌زاده با تاکید بر تلاش دشمن برای ورود افراد ناکارآمد به مجلس خاطرنشان کرد: این ۶ سال برای ملت تجربه شد که هوشیار باشند و فریب عملیات روانی و ستون پنجم دشمن را نخورند.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب بر مساله بی فایده بودن مذاکره با آمریکا، اظهار کرد: مردم به حق به وضعیت اقتصادی اعتراض دارند ولی در راهپیمایی حضور پرشوری داشتند در حالی که مسئولین فرافکنی می‌کنند و اشتباهات خود را به ناحق به گردن مقام معظم رهبری می‌اندازند.

فرمانده هوافضای سپاه با اشاره به ورود مردم، سپاه و نیروهای نظامی به عرصه خدمت برای رفع مشکلات کشور، خواستار اهتمام دولت برای رفع مشکلات کشور شد و تصریح کرد: در دیدار با رئیس جمهور تاکید کردیم هر اقدامی برای رفع مشکلات کشور باشد انجام می‌دهیم چراکه دو سال باقی مانده فرصت کمی نیست.

همایش اقتدار و امنیت

همایش اقتدار و امنیت

نوشتن دیدگاه

پست الکترونیکی شما منتشر نمی شود . فیلد ضروری *

*