کارگاه روش تحقیق فقه 11 برگزار می گردد.

کارگاه روش تحقیق در فقه ویژه طلاب پایه ششم برگزار می شود.

با توجه به الزام مرکز مدیریت مربوط به اینکه کل طلاب سطح یک در طول یکسال ملزم به انجام یک تحقیق کلاسی هستند، شورای پژوهش مدرسه معصومیه طی جلسه ای و بحث مکرر در اطراف این قضیه به این نتیجه رسیدند که تنها راه این است که مدرسه در چند پایه تحقیقات کلاسی را الزامی کند نه در تمامی پایه ها.

بر همین اساس بنا شد تحقیقات کلاسی در سه پایه سه و پنج و شش الزامی شود و سه درس نحو7 و عقائد 7 و فقه 11 به تحقیق کلاسی اختصاص یابد؛ بر همین اساس کل طلابی که یکی از سه درس فوق را انتخاب کرده باشند ملزم به ارائه تحقیق کلاسی در آن سال خواهند بود.

با توجه به لزوم فراگیری نحوه نگارش تحقیقات کلاسی شورای پژوهش مدرسه به این تصمیم رسیدند که طلاب مذکور در ترم اول به فراگیری اصول روش تحقیق طی کارگاه هایی با همین عنوان نمایند. حضور در این کارگاه ها الزامی بوده و 5 نمره درس مذکور در ترم اول به حضور در این کارگاه اختصاص خواهد یافت.

در خصوص دوستان پایه ششم با دو تن از اساتید فرهیخته مدرسه صحبت شد و بنا شد این عزیزان زحمت اجرای کارگاه روش تحقیق در بحث عقائد را داشته باشند

استاد خادمیان که خود صاحب تألیفاتی نیز می باشند از تاریخ 98/08/18 روزهای شنبه و یکشنبه ساعت 13  در مدرس 25 ساختمان شهید بهشتی به اجرای کارگاه خواهند پرداخت

استاد صفا ایشان دکترای حقوق دارند و بر مسائل فقهی روز نیز مسلط هستند از تاریخ 98/8/18 روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 13 لغایت 15 در اتاق کارگاه ها ساختمان شهید بهشتی به اجرای کارگاه خواهند پرداخت.

نوشتن دیدگاه

پست الکترونیکی شما منتشر نمی شود . فیلد ضروری *

*